Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - wygodny i szybki sposób zapłaty za zamówienie. Sklep otrzymuje zapłatę w ciągu kilku minut od jej dokonania.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Przesyłki kurierskie oraz listy polecone realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wysyłamy przesyłki Pocztex Kurier 48, dla których gwarantowany przez Pocztę czas doręczenia wynosi 2 dni robocze od dnia nadania. Zdecydowania większość przesyłek dociera jednak do klienta następnego dnia po nadaniu.

Przesyłki wysyłamy również do paczkomatów Inpost. Czas doręczenia  do paczkomatu wynosi 2-3 dni.

 

» koszt dostawy

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl